برگزاری ششمین نمایشگاه بزرگ بازی و اسباب بازی ایرانی

به گزارش ایلنا؛ ششمین نمایشگاه بزرگ بازی و اسباب بازی؛ در این نمایشگاه انواع اسباب بازی های فکری،هوشی، آموزشی، وسایل بازی همچون اسکوتر، اسکیت،اسباب‌بازی‌های الکتریکی، ربات ها ،چرتکه ها، انواع پازل ها، انواع بازی های مکعبی سه بعدی، وسایل بازی رنگ شناسی،خمیر بازی، بازی های آموزشی، انواع اسباب بازی های پسرانه، انواع ماشین و کامیون، رالی اسپرت و انواع عروسک ها، ماشین و کامیون، سه چرخه و ده ها مورد دیگر ارائه و در معرض دید علاقمندان بویژه کودکان و والدین قرار خواهد گرفت.

در این نمایشگاه اسباب بازی و تولیداتی که مورد تأیید شورای نظارت بر اسباب بازی کشور و متناسب با فرهنگ ایرانی اسلامی طراحی و تولید شده و برای رشد و شکوفائی کودکان مفید است،عرضه می شود. برای اولین بار شرکتها مجوز هولوگرام اسباب بازی را به نمایش عمومی می گذارند.

قرار است در حاشیه ششمین نمایشگاه ملی بازی و اسباب بازی ؛ برنامه های متنوعی نیز برای کودکان و والدین آنها به اجرا گذاشته شود.

مشارکت کنندگان در این نمایشگاه، تولید کنندگان اسباب بازی و سرگرمی، تولید کنندگان بازی های کمک آموزشی، دست اندرکاران توزیع اسباب بازی و سرگرمی، تولید کنندگان تجهیزات و مواد اولیه تولید و ساخت اسباب بازی و سرگرمی و ارائه کنندگان خدمات بازرگانی هستند.

ششمین نمایشگاه بزرگ بازی و اسباب بازی از ۲۷ دی ماه تا یک بهمن ماه هر روز از ساعت ۹ تا ۲۰ (هشت شب) در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آماده بازدید علاقمندان خواهد بود.

photo_2017-01-13_07-27-07

دیدگاه خود را ارسال کنید

  • آخرین مطالب

  • آرشیو مطالب